81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

     Od poniedziałku do piątku, czyli w dniach 24-28 października, zapraszamy wszystkich uczniów do składania swoich projektów w Szkolnym Budżecie Obywatelskim.

     Każda osoba lub grupa może złożyć jeden duży projekt za 3000 zł i jeden mały projekt za 500 zł. Formularze zgłaszania projektów będą rozdawane w klasach lub można będzie je otrzymać w bibliotece. Gotowe zgłoszenia wrzucamy do niebieskiej skrzyneczki w bibliotece. Głosowanie, w wyniku którego wszyscy wybierzemy trzy projekty – jeden duży i dwa małe – do realizacji odbędzie się 14 listopada i będzie poprzedzone promocją projektów. Więcej informacji udzielą: Helena Grzegorczyk z klasy 8c, Tomasz Puchacz z klasy 7b i Mikołaj Guz z klasy 6d. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Serdecznie zapraszamy! Niech szkoła zmienia się dzięki Tobie!!!

     SBO jest programem realizowanym w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 oraz finansowanym ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, a także ze środków Gminy Lublin.