81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

Nasza szkoła przystąpiła do XIII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego #TwojedaneTwojasprawa, którego organizatorem jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Na uczniów, nauczycieli i rodziców czekają m.in. konferencje, szkolenia i tematyczne webinaria oraz bezpłatne materiały o ochronie danych osobowych, jak np. cykl porad „Warto wiedzieć”. Program stwarza nauczycielom i uczniom możliwość realizacji autorskich inicjatyw edukacyjnych, a te najbardziej innowacyjne mają szansę na wyróżnienie w konkursach.

Nowością w bieżącej edycji programu jest cykl lekcji online dla uczniów pod hasłem #ODOlekcje, które poprowadzą przedstawiciele Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz liderzy programu. Wśród tematów zajęć online zaplanowano następujące zagadnienia: prywatność, ochrona danych osobowych w Internecie, świadome zarządzanie wizerunkiem podczas korzystania z mediów społecznościowych, rozpoznawanie zagrożeń w świecie wirtualnym.

Patronatu honorowego nad programem „Twoje dane – Twoja sprawa” udzielili Minister Edukacji i Nauki oraz Rzecznik Praw Dziecka.

Serdecznie zapraszamy!

 

STRONA PROGRAMU

PORADNIK DLA SZKÓŁ

 

" target="_blank" rel="noopener">PORADY Z CYKLU "WARTO WIEDZIEĆ"