81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

     W dniu 6 listopada 2022 roku wolontariusze z naszej szkoły w ramach współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu po raz kolejny wzięli udział w imprezie sportowej - „Bieg Chęć na pięć” i „Przez metry po kilometry - cykl biegów dla dzieci i młodzieży”. Młodzież szkolna wraz z nauczycielami z zaangażowaniem wspierała organizację biegów. Uczniowie wydawali pakiety identyfikacyjne w biurze zawodów, pracowali w depozycie, wręczali medale i wodę oraz z uśmiechem na twarzach dopingowali zawodników.

     Jednocześnie z wielką dumą informujemy, że nasza uczennica Liwia Kowalik zajęła I miejsce w biegu dziewcząt i chłopców na dystansie 600 metrów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc.

 

Koordynator biegu: Piotr Kitliński

Opiekunowie: Elżbieta Gustaw- Ducin, Monika Sokół, Anna Wożniak- Łakota

">Galeria