81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

We wtorek 7 marca do Szkoły Podstawowej nr 4 zawitał specjalny gość. Michał Rozmys to Olimpijczyk z Tokio, finalista Mistrzostw Świata z Oregonu i Londynu, Mistrz Uniwersjady w biegu na 1500m,  finalista Mistrzostw Europy z Monachium i Berlina. Wielokrotny reprezentant Polski oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach na 800 i 1500 m. Obecnie zawodnik AZS UMCS Lublin.

Podczas spotkania zaprezentowano sylwetkę Michała Rozmysa z jego osiągnięciami. Następnie uczniowie już we własnym zakresie zadawali wiele pytania odnośnie kariery sportowej ale również i życia poza sportowego. Po części informatycznej, uczniowie klasy 4a i 5a razem z Michałem przeprowadzili lekkoatletyczną rozgrzewkę. Było wiele ciekawych ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Na koniec spotkania Michał Rozmysł rozdał mnóstwo autografów oraz pozował do wielu zdjęć z uczniami.

">GALERIA