81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

5 października 2023 r w Wąwozie Kleeberga odbyły się szkolne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Szkoła Podstawowa nr 4 wystawiła 4 reprezentacje: w 2 Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i 2 w Igrzyskach Dzieci.

Bardzo dobrze wypadły w tej w tej rywalizacji dziewczęta w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, bo zajęły  wysokie 2 miejsce uzyskując awans na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, które odbędą się 24 października w Tomaszowie Lubelskim. Skład dziewcząt: Sabina Grzywna, Aleksandra Zacharczuk, Natalia Zdun, Maja Czwojda, Iga Żarow, Hania Sołowiej.

Niedaleko podium na 5 miejscu zameldowali się chłopcy w Igrzyskach Dzieci. W reprezentancji wystąpili: Mateusz Maj, Gabriel Ostrowski, Michał Łukawski, Mikołaj Karwicki, Michał Nabatov,  Szymon Maślach i Maksymilian Szymanek.  Kolejne nasze sztafety zajęły 14 i 18 miejsce. W każdym biegu  rywalizowało około 25 szkół.

Gratulujemy sukcesu i powodzenia na Mistrzostwach Województwa !!!

 

Opiekun prezentacji był Piotr Kitliński przy wsparciu nauczycieli WF

 

" target="_blank" rel="noopener">GALERIA