81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

22 października 2023 r. wolontariusze z SP 4 po raz kolejny wsparli swoimi działaniami organizację biegu organizowanego przez  Fundacją Rozwoju Sportu. Tym razem była to 7 edycja Półmaratonu Lubelskiego.

Uczniowie zabezpieczali trasę wokół stadionu lekkoatletycznego MOSiR  oraz w Parku Ludowym, dopingowali zawodników, rozdawali napoje, medale. Pracowali również w biurze zawodów – wydawali pakiety identyfikacyjne oraz w biurze depozytu.

 

          Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc!

                                                          

                                                 Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:

                                                  Elżbieta Ducin, Iwona Gajkoś,Monika Sokół,

                                                 Anna Łakota - Wożniak

                                                 Koordynator biegu: Piotr Kitliński

 

" target="_blank" rel="noopener">GALERIA