81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

10 listopada 2023 r. w wyjątkowo uroczysty sposób nasza szkoła  uczciła 105 rocznicę odzyskania przez Polskę  niepodległości. Z tej okazji odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klasy  VII c i  VII d pod kierunkiem p. Elżbiety Gustaw- Ducin i p. Elżbiety Bliźniuk - Mańki. 

Cała szkołą była zaangażowana w obchody tej rocznicy, wszyscy w tym dniu mieli przyjść ubrani na galowo. Nasi uczniowie nie zawiedli, zarówno publiczność, jak i aktorzy.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie  obejrzeli występy swoich koleżanek i kolegów. Aktorzy w sposób ciekawy przedstawili  historię polskich zrywów niepodległościowych. Tematykę walki Polaków o wolność przybliżała również prezentacja multimedialna opracowana przez p. Marcina Pendla.

Uroczystość uatrakcyjniła muzyka w wykonaniu szkolnego chóru pod kierunkiem p. Anny Kapicy – Świstak, łącząca tradycje patriotyczne ze współczesną sztuką wokalną.

" target="_blank" rel="noopener">GALERIA