81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem na rozbudzanie wśród najmłodszych zainteresowań czytelniczych. W ramach realizacji zadania z Planu Pracy Przedszkola na rok szkolny 2022/2023, w ostatnich dniach dzieci z gr. 0a oraz 0b wraz ze swoimi wychowawcami odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną im. H. Łopacińskiego Filia nr 37.

 
Podczas wizyty w bibliotece dzieci miały możliwość przejść między regałami – najbardziej zainteresowały je regały z kolorowymi książeczkami dla najmłodszych. Pani bibliotekarka w przystępny sposób opowiadała o bibliotece i o zbiorach na półkach. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowiadań czytanych przez panią Agnieszkę.
Następnie dzieci wykonały jesienne liście, które można podziwiać na wystawie w bibliotece.

Dziękujemy za miłe spotkanie.

" target="_blank" rel="noopener">GALERIA