81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, a przygotowania do nich przybierają różną formę. W naszej szkole odbył się m. in. świąteczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych czy dekorowanie szkolnych korytarzy.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych ochoczo włączyły się w obie akcje. Własnoręcznie wykonały ozdoby świąteczne z rozmaitych materiałów oraz bombki na szkolną choinkę, wystawioną na korytarzu przy stołówce, a także dekoracje na drzwi swoich klas.

Na początku grudnia dzieci uczestniczyły w warsztatach świątecznych w pobliskiej Filii Miejskiej Biblioteki im. H. Łopacińskiego. Wzbogaciły swoją wiedzę na temat Świąt Bożego Narodzenia i wykonały świąteczne ozdobne kartki.

W ramach klasowych warsztatów świątecznych dzieci z 0a wyrabiały masę solną i lepiły aniołki, a dzieci z 0b dekorowały cynamonowe pierniczki.

22 grudnia dzieci uczestniczyły w szkolnych Jasełkach. Tego dnia wszystkim udzieliła się magia świąt.

" target="_blank" rel="noopener">GALERIA