81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

Dnia 27 lutego 2023 roku obchodziliśmy w naszych zerówkach Dzień Dinozaura. Choć dinozaury dawno już wyginęły to nie przestają fascynować ludzi, a w szczególny sposób dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych.

Święto tych prehistorycznych stworzeń można spędzić na wiele sposobów. Panie wychowawczynie przyniosły repliki dinozaurów, a także książki i albumy przedstawiające te niezwykłe stworzenia. Dzieci oglądając prezentację multimedialną poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły, jak wyglądały i dlaczego wymarły. Słuchały odgłosów najbardziej znanych i odnajdywały je na obrazkach. Następnie wychowankowie wykonywali różne zadania dotyczące prehistorycznych stworzeń: rozwiązywali zagadki, wykonywali karty pracy oraz kolorowanki.

Wychowawczynie

" target="_blank" rel="noopener">GALERIA