81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

     Klasa 3 D bierze udział w projekcie „Przedsiębiorcze dzieciaki”, którego zadaniem jest poznawanie ciekawych zagadnień związanych z gospodarką miasta i szeroko rozumianą przedsiębiorczością oraz uczenie dzieci kreatywności.

     Jednym z zadań projektu było założenie własnej firmy. Uczniowie postanowili zorganizować „Czwórkowy Kiermasz Rozmaitości”.

     W ramach przygotowania do kiermaszu na zajęciach technicznych w szkole wykonywali bransoletki, breloki, przygotowywali do sprzedaży wiosenne kwiaty. W domu pomagali rodzicom w pieczeniu babeczek i pakowaniu przygotowanych ciast. W dniu kiermaszu, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i pracowników szkoły, z ogromnym zaangażowaniem sprzedawali przygotowane produkty. Środki pozyskane ze sprzedaży ciast, biżuterii, kwiatów i innych rozmaitości zostaną przeznaczone na doposażenie wspólnej Przestrzeni Kreatywnej na korytarzu szkolnym oraz klasowe wyjście na lody.

Realizator projektu: Jolanta Kosacka