81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

Godziny dostępności w roku szkolnym 2023/2024

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godzina Miejsce dyżurowania
Momot Ewa środa  11.00-12.00 gabinet  dyrektora
Wolanowska Dorota poniedziałek  16.00-17.00 sala 32/pokój 29
Tokarska Barbara czwartek 16.00-17.00 sala 32/ pokój 29
Adamowska Monika czwartek 11.00-12.00 pokój nauczycielski
Barczyk Dominika piątek 10.40-11.40 pokój nauczycielski
Bliźniuk-Mańka Elżbieta środa 9.00-10.00 pokój nauczycielski
Bodo Jolanta czwartek 10.00-11.00 pokój nauczycielski
Ciosek Patrycja poniedziałek  9.30-10.30 pokój nauczycielski
Czerkawska Anna środa 10.55-11.55 pokój nauczycielski
Ćwiklak Agnieszka poniedziałek  13.15-14.15 pokój nauczycielski
Dietrych Elżbieta poniedziałek  12.40-13.40 pokój nauczycieli wf
Domańska Marta poniedziałek  14.30-15.30 sala 44
Fac Tadeusz czwartek 9.05-10.05 sala 44
Fitzerman Bożena piątek 10.50 - 11.50 pokój nauczycielski
Gajkoś Iwona poniedziałek  09.55-10.55 pokój nauczycielski
Gawlik Justyna wtorek 13.45-14.45 sala 31
Gądek Marta poniedziałek  12.40-13.40 sala 44
Gleń Joanna  wtorek  10.50-11.50 pokój nauczycielski
Grabek Anna środa 10.30- 11.30 pokój nauczycielski
Grabowska Żaneta piątek 9.05- 10.05 pokój nauczycielski
Gustaw-Ducin Elżbieta czwartek 10.00-11.00 pokój nauczycielski
Hałoń-Gnutek Joanna wtorek 9.00-9.15, 10.00-10.45 pokój nauczycielski
Horszczaruk Edyta środa  9.00-10.00 biblioteka
Janik Małgorzata czwartek 8.15-9.15 pokój nauczycielski
Jurewicz Joanna wtorek  10.55-11.55 pokój nauczycieli wf
Kaczmarczyk-Choina Anna wtorek  11.00-12.00 pokój nauczycielski
Kapica-Świstak Anna czwartek 7.15-8.15 pokój nauczycielski
Kapuścińska Katarzyna piątek 9.50-10.50 sala 42
Kitliński Piotr poniedziałek 12.40-13.40 pokój nauczycieli wf
Kołodziej Izabela czwartek 12.40-13.40 sala 21
Kosacka Jolanta  środa 10.55-11.55 pokój nauczycielski
Kowalik Angelika piątek 10.55-11.55 pokój nauczycielski
Kozioł Natalia wtorek 9.50-10.50 pokój nauczycielski
Krasny Tomasz czwartek 9.50-10.50 pokój nauczycieli wf
Król Anna środa 11.55-12.55 pokój nauczycielski
Kubat Monika piątek 9.00-10.00 biblioteka
Kuś Anna wtorek 11.00-12.00 pokój nauczycielski
Lewtak Dorota poniedziałek  11.55-12.55 pokój nauczycielski
Łatwińska Janina środa 15.20-16.20 sala 6
Mazur Grzegorz czwartek 16.15-17.15 sala 43
Mielniczuk Agata piątek 7.00-8.00 pokój nauczycielski
Morszczyzna Anna środa 10.55-11.55 pokój nauczycielski
Mroczek Magdalena piątek 10.55-11.55 pokój nauczycielski
Nowak Anna piątek 10.40-11.40 pokój nauczycielski
Osinowska Monika piątek 10.50-11.50 pokój nauczycielski
Papuga Magdalena poniedziałek 11.55-12.55 pokój nauczycielski
Pendel Marcin środa  13.45-14.45 sala 30
Piwowar Mariusz środa 11.40-12.40  pokój nauczycielski
Pomykało Aneta piątek 10:50-11.50 pokój nauczycielski
Sakowska Aneta wtorek 9.05-10.05 pokój nauczycieli wf
Sałaga Dorota wtorek 14.30-15.30 sala 33
Sidorowska Agnieszka wtorek 7.15-8.15 sala 36
Sim Agnieszka poniedziałek  7.30 - 8.30 pokój nauczycielski
Skowron Joanna czwartek 11.00-12.00 pokój nauczycielski
Socha Barbara wtorek 11.30-12.30 pokój pedagoga
Socha Dagmara poniedziałek  9.30-10.30 sala 10
Sokół Monika poniedziałek  12.40-13.40 sala 44
Stanek Monika czwartek 10.00-11.00 pokój pedagoga
Stępniak-Zaremba Urszula środa 10.55-11.55 sala 21
Szaron Magdalena poniedziałek  10.55-11.55 pokój nauczycielski
Śliwa Anna środa 11.40-12.40 pokój nauczycielski
Tedorowicz Agnieszka wtorek 14.30-15.30 pokój nauczycielski
Trocka Joanna środa 14.35-15.35 sala 44
Turowska-Maj Krystyna wtorek  10.55-11.55 pokój nauczycielski
Wereska Barbara środa 9.45-10.45 sala 7
Wiktorowicz Sylwia piątek 10.45-11.45 pokój nauczycielski
Wiorko Ewa poniedziałek  7.30-8.30 pokój nauczycielski
Wołowik Anna piątek 14.30-15.30 sala 37
Woźniak Monika czwartek 11.40- 12.40 pokój nauczycielski
Woźniak Iwona środa 11.55-12.55 pokój nauczycielski
Woźniak-Łakota Anna środa 9.55-10.55 sala 33