81 747 10 43
poczta@sp4.lublin.eu

SZANOWNI PAŃSTWO,

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKIM „Translacja Moja Narracja – PRZYJACIELE Adama Mickiewicza.”

Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI - VIII naszej Szkoły oraz uczniów  Szkoły Podstawowej nr 29 im A. Mickiewicza w Lublinie, którzy lubią bawić się słowem, mają fantazję i wyobraźnię.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo w regulaminie konkursu:

https://edulublin-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/katkapu26_edu_lublin_eu/EexzRPCEejtPv4FpE-xWHZ8BcdaVbBrmNsBTTK9PBV1iMw?e=6uMEG6

 

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą organizatorzy konkursu dostępni pod adresem mailowym:

Anna Woźniak- Łakota, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Kapuścińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Bliźniuk – Mańka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Justyna Gawlik. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iwona Gajkoś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

REGULAMIN